Безплатна доставка
Видеопроектор BenQ MX808STH
- : В наличност
- Кат. номер: 9H.JMG77.13E
- Тегло: 2.60кг
572.72€ (1,120.14 лв.)
без ДДС: 572.72€ (1,120.14 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аспект изображение | 4:3 |
| Гаранция | 36 месеца |
| Говорители | 10 W |
| Дистанционно устройство | Да |
| Живот на лампата (часове) | 10000 h |
| Източник на светлина | Лампа |
| Интерфейс | VGA in x1; VGA out x1; HDMI x2; Audio in – 3.5 mm jack x1,;Audio out x1; USB Type mini B x1; USB type A x1; RS232 D-Sub 9pin x1 |
| Консумирана мощност | 260W(typical), Standby<0.5W |
| Контраст | 20 000:1 |
| Късофокусен | Да |
| Макс. диагонал на изображение (m) | 3.04 (120") |
| Мин. диагонал на изображение (m) | 1.524 (60") |
| Ниво на шум (dB) | 34 dB норм. режим;29 dB еко режим |
| Норма на вертикален refresh (Hz) | 23 - 120 |
| Норма на хоризонтален refresh (kHz) | 15 - 102 |
| Оптимална резолюция | 1024 x 768 |
| Поддържани резолюции | VGA(640 x 480);WUXGA_RB (1920 x 1200) |
| Предназначение | Образование |
| Размери | 296 x 239 x 120 мм |
| Разстояние на проектиране | Нормално |
| Технология | DLP |
| Цветове | 1.07 Billion |
| Яркост (лумени) | 3600 lm |
От същата категория...
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
без ДДС:573.36€ (1,121.40 лв.)
..
772.43€ (1,510.74 лв.)
без ДДС:772.43€ (1,510.74 лв.)
..
1,494.61€ (2,923.21 лв.)
без ДДС:1,494.61€ (2,923.21 лв.)
..
676.44€ (1,323.01 лв.)
без ДДС:676.44€ (1,323.01 лв.)
..
50.89€ (99.53 лв.)
без ДДС:50.89€ (99.53 лв.)
От същия производител...
..
2,387.70€ (4,669.94 лв.)
без ДДС:2,387.70€ (4,669.94 лв.)
..
287.00€ (561.33 лв.)
без ДДС:287.00€ (561.33 лв.)
..
49.73€ (97.27 лв.)
без ДДС:49.73€ (97.27 лв.)
..
3,274.74€ (6,404.83 лв.)
без ДДС:3,274.74€ (6,404.83 лв.)
..
119.18€ (233.10 лв.)
без ДДС:119.18€ (233.10 лв.)
Етикети:
Видеопроектор BenQ MX808STH