Безплатна доставка
3D Принтер FlashForge Adventurer 5M Pro
- : В наличност
- Кат. номер: FLASH-3D-ADV5MPRO
- Тегло: 13.00кг
573.36€ (1,121.40 лв.)
без ДДС: 573.36€ (1,121.40 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Брой печатащи глави | 1 |
| Височина на слоя | 0.1-0.4 mm |
| Гаранция | 12 месеца |
| Диаметър (консуматив) | 1.75 мм |
| Диаметър на дюзата | 0.25 мм, 0.4 мм, 0.6 мм, 0.8 мм |
| Дисплей | 4.3" цветен тъч |
| Други | Филтрация с вътрешна и външна циркулация (HEPA + активен въглен); Вградено наблюдение с камера, Напомняне при изчерпване на филамента, Функция за автоматично изключване; Възстановяване след прекъсване на захранването |
| Камера | Да |
| Макс. скорост на принтиране (mm³/s). | 600 |
| Повърхност за печат | Гъвкава платформа |
| Поддържани файлови формати. | 3MF, STL, OBJ, FPP |
| Размер детайл | 220 x 220 x 220 mm |
| Размери | 380 x 400 x 453 mm |
| Свързаност. | USB, Wi-Fi, Ethernet |
| Софтуер за отпечатване | FlashPrint |
| Температура на нагревателното легло | 100℃ |
| Температура на отпечатване | 280° C |
| Технология. | FDM |
| Тип екструдиране. | Директно |
| Тип консуматив | ABS, ASA, PETG, PETG-CF, PLA, PLA-CF, TPU |
| Точност на отпечатване | 100 mm ± 0.2 mm |
| Функции. | Принтиране |
От същата категория...
..
772.43€ (1,510.74 лв.)
без ДДС:772.43€ (1,510.74 лв.)
..
1,494.61€ (2,923.21 лв.)
без ДДС:1,494.61€ (2,923.21 лв.)
..
676.44€ (1,323.01 лв.)
без ДДС:676.44€ (1,323.01 лв.)
..
50.89€ (99.53 лв.)
без ДДС:50.89€ (99.53 лв.)
..
83.11€ (162.55 лв.)
без ДДС:83.11€ (162.55 лв.)
От същия производител...
..
441.29€ (863.09 лв.)
без ДДС:441.29€ (863.09 лв.)