UPS POWERWALKER VFD 600, 600VA, Off-Line
- : В наличност
- Кат. номер: POWER-UPS-VFD600
- Тегло: 3.10кг
53.32€ (104.29 лв.)
без ДДС: 53.32€ (104.29 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | Пълно натоварване - 1 min;50% натоварване - 7.5 min |
| Входни конектори | шуко |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Изходяща мощност | 600VA / 300W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Размери | 231 x 81 x 185 мм |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 2 шуко изхода |
| Технология | Offline |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Шум | < 40dB |
От същата категория...
..
65.28€ (127.68 лв.)
без ДДС:65.28€ (127.68 лв.)
..
130.55€ (255.33 лв.)
без ДДС:130.55€ (255.33 лв.)
..
91.73€ (179.40 лв.)
без ДДС:91.73€ (179.40 лв.)
..
175.42€ (343.09 лв.)
без ДДС:175.42€ (343.09 лв.)
..
50.21€ (98.20 лв.)
без ДДС:50.21€ (98.20 лв.)
От същия производител...
..
7.47€ (14.61 лв.)
без ДДС:7.47€ (14.61 лв.)
..
42.00€ (82.14 лв.)
без ДДС:42.00€ (82.14 лв.)
..
44.83€ (87.68 лв.)
без ДДС:44.83€ (87.68 лв.)
..
116.31€ (227.48 лв.)
без ДДС:116.31€ (227.48 лв.)
..
63.19€ (123.59 лв.)
без ДДС:63.19€ (123.59 лв.)