UPS FSP Group FP600, 600VA, Line Interactive
- : В наличност
- Кат. номер: PPF3600708
- Тегло: 4.25кг
50.21€ (98.20 лв.)
без ДДС: 50.21€ (98.20 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 4-6 часа до 90% |
| Време на поддръжка на товара | При натоварване 120 W - 10 min; |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода |
| Изходно напрежение | 220V |
| Изходяща мощност | 600VA / 360W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Размери | 279 x 101 x 142 мм |
| Слотове за свързване | 2 шуко изхода |
| Технология | Line-interactive |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Шум | < 40dB |
От същата категория...
..
66.43€ (129.92 лв.)
без ДДС:66.43€ (129.92 лв.)
..
66.05€ (129.18 лв.)
без ДДС:66.05€ (129.18 лв.)
..
132.11€ (258.39 лв.)
без ДДС:132.11€ (258.39 лв.)
..
90.35€ (176.72 лв.)
без ДДС:90.35€ (176.72 лв.)
..
177.52€ (347.20 лв.)
без ДДС:177.52€ (347.20 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
66.43€ (129.92 лв.)
без ДДС:66.43€ (129.92 лв.)
..
243.84€ (476.90 лв.)
без ДДС:243.84€ (476.90 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
43.89€ (85.83 лв.)
без ДДС:43.89€ (85.83 лв.)