UPS FSP Group FP2000, 2000VA, Line Interactive
- : В наличност
- Кат. номер: PPF12A0800
- Тегло: 11.00кг
175.42€ (343.09 лв.)
без ДДС: 175.42€ (343.09 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Време за зареждане | 4-6 часа до 90% |
| Време на поддръжка на товара | Пълно натоварване - 1 min;50% натоварване - 5 min |
| Входно напрежение | 110 / 120 VAC, 220 / 230 / 240 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 4 x Шуко изхода |
| Изходно напрежение | ±10% |
| Изходяща мощност | 2000VA / 1200W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Размери | 320 x 130 x 182 мм |
| Технология | Line-interactive |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Шум | < 40dB |
От същата категория...
..
65.28€ (127.68 лв.)
без ДДС:65.28€ (127.68 лв.)
..
130.55€ (255.33 лв.)
без ДДС:130.55€ (255.33 лв.)
..
91.73€ (179.40 лв.)
без ДДС:91.73€ (179.40 лв.)
..
50.21€ (98.20 лв.)
без ДДС:50.21€ (98.20 лв.)
..
55.07€ (107.72 лв.)
без ДДС:55.07€ (107.72 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
44.92€ (87.85 лв.)
без ДДС:44.92€ (87.85 лв.)
..
51.07€ (99.88 лв.)
без ДДС:51.07€ (99.88 лв.)
..
67.38€ (131.79 лв.)
без ДДС:67.38€ (131.79 лв.)