Таблет HANNspree Pad Zeus 2, 13.3”, 4GB RAM, 64GB, Wi-Fi, Bluetooth, Full HD, Черен
- : В наличност
- Кат. номер: SN14TP5B2AT
- Тегло: 1.25кг
254.47€ (497.70 лв.)
без ДДС: 254.47€ (497.70 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| RAM памет | 4 GB - DDR4 |
| SIM карта | Без SIM |
| Аудио | 2 x 1W |
| Батерия | Li-Ion, 10000 mAh, 3.7 V |
| Безжични комуникации | Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac 2.4 G + 5 GHz, Bluetooth 5.0 |
| Гаранция | 24 месеца |
| Диагонал (inch) | 13.3 inch |
| Дисплей | Капацитивен мулти-тъч 10 точков, 170°/170° |
| Издръжливост на батерията | до 6.5 часа |
| Интерфейс | 1 x mini HDMI, 1 x headphone, Type C, Micro USB 2.0 |
| Капацитет съхранение | 64 GB |
| Операционна система | Android 10 |
| Процесор | Octa Core CPU MTK MT8183 Cortex ARM A73 / A53 64 bit, up to 2.0 GHz |
| Размери | 336.1 x 219.2 x 11.8 мм |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Слот за карта памет | Micro SD до 128 GB |
| Уебкамера - задна | 5 Mpx |
| Уебкамера - предна | 5 Mpx |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
без ДДС:573.36€ (1,121.40 лв.)
..
772.43€ (1,510.74 лв.)
без ДДС:772.43€ (1,510.74 лв.)
..
1,494.61€ (2,923.21 лв.)
без ДДС:1,494.61€ (2,923.21 лв.)
..
676.44€ (1,323.01 лв.)
без ДДС:676.44€ (1,323.01 лв.)
..
50.89€ (99.53 лв.)
без ДДС:50.89€ (99.53 лв.)
От същия производител...
..
40.32€ (78.86 лв.)
без ДДС:40.32€ (78.86 лв.)
..
530.60€ (1,037.76 лв.)
без ДДС:530.60€ (1,037.76 лв.)
..
231.00€ (451.79 лв.)
без ДДС:231.00€ (451.79 лв.)
..
362.60€ (709.19 лв.)
без ДДС:362.60€ (709.19 лв.)
..
321.30€ (628.41 лв.)
без ДДС:321.30€ (628.41 лв.)