3D скенер Creality CR-Scan Ferret Pro
- : В наличност
- Кат. номер: CREALITY-FERRET-PRO
385.89€ (754.73 лв.)
без ДДС: 385.89€ (754.73 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Други | Време за работа на батерия до 2,5 ч.; Поддържа сканиране на черни/метални повърхности без спрей; outdoor режим (<30k lux); Цветно сканиране. |
| Захранване | Батерия, 5000 mAh |
| Източник на светлина | Инфрачервена структурирана светлина |
| Обхват на обекта | 150 - 2000 mm |
| Поддържани файлови формати | STL, OBJ, PLY |
| Работно разстояние | 150 – 700 mm |
| Разделителна способност | 0.16 mm |
| Размери | 120 × 30 × 26 mm |
| Свързаност | USB 3.x, Wi-Fi |
| Скорост на сканиране | 30 fps |
| Софтуер за сканиране | CrealityScan |
| Съвместимо устройство | Настолен компютър, Мобилен телефон, Преносим компютър |
| Тип използване | Портативно |
| Точност | 0.1 mm |
От същата категория...
..
718.20€ (1,404.68 лв.)
без ДДС:718.20€ (1,404.68 лв.)
..
932.40€ (1,823.62 лв.)
без ДДС:932.40€ (1,823.62 лв.)
..
836.85€ (1,636.74 лв.)
без ДДС:836.85€ (1,636.74 лв.)
..
111.28€ (217.65 лв.)
без ДДС:111.28€ (217.65 лв.)
..
573.36€ (1,121.40 лв.)
без ДДС:573.36€ (1,121.40 лв.)
От същия производител...
..
718.20€ (1,404.68 лв.)
без ДДС:718.20€ (1,404.68 лв.)
..
772.43€ (1,510.74 лв.)
без ДДС:772.43€ (1,510.74 лв.)
..
932.40€ (1,823.62 лв.)
без ДДС:932.40€ (1,823.62 лв.)
..
160.02€ (312.97 лв.)
без ДДС:160.02€ (312.97 лв.)