Зарядно устройство EVERACTIVE NC109, за NIMH батерии, 7.2V/8.4V, R22, 4 гнезда
- : В наличност
- Кат. номер: B-EVER-C-NC109
17.39€ (34.01 лв.)
без ДДС: 17.39€ (34.01 лв.)
Характеристики
| Вид батерия | Ni-MH |
| Гаранция | 12 месеца |
| Канали за зареждане | 4 |
| Капацитет батерия | 300 mAh, 400 mAh |
| Напрежение акумулатор | 9 V |
| Предназначен за | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно |
| Формат батерия | 9V |
От същата категория...
..
20.51€ (40.12 лв.)
без ДДС:20.51€ (40.12 лв.)
..
109.52€ (214.20 лв.)
без ДДС:109.52€ (214.20 лв.)
..
141.72€ (277.19 лв.)
без ДДС:141.72€ (277.19 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
От същия производител...
..
0.25€ (0.49 лв.)
без ДДС:0.25€ (0.49 лв.)
..
8.05€ (15.75 лв.)
без ДДС:8.05€ (15.75 лв.)
..
22.55€ (44.11 лв.)
без ДДС:22.55€ (44.11 лв.)
..
8.38€ (16.39 лв.)
без ДДС:8.38€ (16.39 лв.)
..
11.59€ (22.67 лв.)
без ДДС:11.59€ (22.67 лв.)