Зарядно j5create JUP2290C, 100W, USB-A, USB-C
- : В наличност
- Кат. номер: JUP2290C
- Тегло: 0.30кг
28.90€ (56.53 лв.)
без ДДС: 28.90€ (56.53 лв.)
Характеристики
| Брой конектори | 7 |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Защита от претоварване, Защита от късо съединение |
| Изходно напрежение (V) | 5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 19 V |
| Конектори | USB-C |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 90 W |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
118.74€ (232.24 лв.)
без ДДС:118.74€ (232.24 лв.)
..
73.37€ (143.50 лв.)
без ДДС:73.37€ (143.50 лв.)
..
43.36€ (84.80 лв.)
без ДДС:43.36€ (84.80 лв.)
..
30.72€ (60.08 лв.)
без ДДС:30.72€ (60.08 лв.)
..
76.78€ (150.18 лв.)
без ДДС:76.78€ (150.18 лв.)