Захранващ блок Inter-Tech SL-700 PLUS, 700W, ATX
- : В наличност
- Кат. номер: 88882141
- Тегло: 1.45кг
32.02€ (62.62 лв.)
без ДДС: 32.02€ (62.62 лв.)
Характеристики
| PFC | Passive PFC |
| Входно напрежение | 200 - 240 V |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ефективност | 85 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 4 x SATA, 2 x PCI-Express 6+2-pin, 3 x Molex, 1 x Floppy |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 700 W |
| Размери | 150 x 140 x 86 |
| Размери на вентилатора | 120 mm |
| Форм фактор | ATX |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.35€ (76.97 лв.)
без ДДС:39.35€ (76.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.24€ (90.43 лв.)
без ДДС:46.24€ (90.43 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
63.95€ (125.08 лв.)
без ДДС:63.95€ (125.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.12€ (105.84 лв.)
без ДДС:54.12€ (105.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
122.98€ (240.53 лв.)
без ДДС:122.98€ (240.53 лв.)
От същия производител...
..
5.28€ (10.33 лв.)
без ДДС:5.28€ (10.33 лв.)
..
68.59€ (134.16 лв.)
без ДДС:68.59€ (134.16 лв.)
..
75.69€ (148.03 лв.)
без ДДС:75.69€ (148.03 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
без ДДС:12.07€ (23.61 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
без ДДС:40.67€ (79.55 лв.)