Захранващ блок Inter Tech IPC ASPOWER R2A-MV0700 2x700W
- : В наличност
- Кат. номер: 99997230
- Тегло: 4.09кг
392.74€ (768.14 лв.)
без ДДС: 392.74€ (768.14 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| PFC | Active PFC |
| Гаранция | 36 месеца |
| Ефективност | 92 % |
| Конектори | 1 x 20+4 PIN, 2 x SATA, 2 x 4+4-pin ATX/EPS, 1 x Floppy, 6 x IDE 4-Pin (Molex) |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 2 x 700 W |
| Размери | 190 x 150 x 84 mm |
| Размери на вентилатора | 40 mm |
| Сертификати | 80 PLUS® Silver |
| Форм фактор | 4U |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.35€ (76.97 лв.)
без ДДС:39.35€ (76.97 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.24€ (90.43 лв.)
без ДДС:46.24€ (90.43 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
63.95€ (125.08 лв.)
без ДДС:63.95€ (125.08 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.12€ (105.84 лв.)
без ДДС:54.12€ (105.84 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
122.98€ (240.53 лв.)
без ДДС:122.98€ (240.53 лв.)
От същия производител...
..
5.28€ (10.33 лв.)
без ДДС:5.28€ (10.33 лв.)
..
68.59€ (134.16 лв.)
без ДДС:68.59€ (134.16 лв.)
..
75.69€ (148.03 лв.)
без ДДС:75.69€ (148.03 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
без ДДС:12.07€ (23.61 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
без ДДС:40.67€ (79.55 лв.)