Захранващ блок FSP Group SP500-A, 450W
- : В наличност
- Кат. номер: 9PA450AF00
- Тегло: 2.00кг
36.70€ (71.79 лв.)
без ДДС: 36.70€ (71.79 лв.)
Характеристики
| PFC | Active PFC |
| Входно напрежение | 200 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Ефективност | 85 % |
| Модулен захранващ блок | Не |
| Мощност | 450 W |
| Размери | 150 x 165 x 86 мм |
| Форм фактор | ATX |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-600AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
39.50€ (77.26 лв.)
без ДДС:39.50€ (77.26 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-700AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
46.41€ (90.77 лв.)
без ДДС:46.41€ (90.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-750AR МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
64.18€ (125.53 лв.)
без ДДС:64.18€ (125.53 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯPS-800AX МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
54.31€ (106.22 лв.)
без ДДС:54.31€ (106.22 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯHA-1000BA4 МОЩНОСТ НА ЗАХРАНВАЩ БЛОК ..
123.43€ (241.40 лв.)
без ДДС:123.43€ (241.40 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
44.92€ (87.85 лв.)
без ДДС:44.92€ (87.85 лв.)
..
51.07€ (99.88 лв.)
без ДДС:51.07€ (99.88 лв.)
..
67.38€ (131.79 лв.)
без ДДС:67.38€ (131.79 лв.)