Захранващ адаптер Inter Tech 60W, C14-Конектор
- : В наличност
- Кат. номер: 88882099
- Тегло: 0.50кг
15.49€ (30.29 лв.)
без ДДС: 15.49€ (30.29 лв.)
Характеристики
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 12 V |
| Капацитет | 4.74 Ah |
| Мощност | 60 W |
| Размери (мм) | 33 x 55 x 125 mm |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.65€ (61.90 лв.)
без ДДС:31.65€ (61.90 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
5.28€ (10.33 лв.)
без ДДС:5.28€ (10.33 лв.)
..
68.59€ (134.16 лв.)
без ДДС:68.59€ (134.16 лв.)
..
75.69€ (148.03 лв.)
без ДДС:75.69€ (148.03 лв.)
..
12.07€ (23.61 лв.)
без ДДС:12.07€ (23.61 лв.)
..
40.67€ (79.55 лв.)
без ДДС:40.67€ (79.55 лв.)