Захранване за лаптоп GREEN CELL, За TOSHIBA/ ASUS / Fujitsu, 20V, 4.5A, 5.5mm-2
- : В наличност
- Кат. номер: GC-FUJITSU-ADAPTER-AD13P
16.10€ (31.49 лв.)
без ДДС: 16.10€ (31.49 лв.)
Характеристики
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 36 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 20 V |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 90 W |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.65€ (61.90 лв.)
без ДДС:31.65€ (61.90 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
41.87€ (81.89 лв.)
без ДДС:41.87€ (81.89 лв.)
..
35.43€ (69.30 лв.)
без ДДС:35.43€ (69.30 лв.)
..
54.76€ (107.10 лв.)
без ДДС:54.76€ (107.10 лв.)
..
44.10€ (86.25 лв.)
без ДДС:44.10€ (86.25 лв.)
..
48.32€ (94.51 лв.)
без ДДС:48.32€ (94.51 лв.)