Xavax LED крушка, E27, 806 lm, 60W, 2 бр, 112929
- : В наличност
- Кат. номер: 112929
- Тегло: 0.08кг
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС: 2.77€ (5.42 лв.)
Характеристики
| Брой / комплект | 2 |
| Вид крушка | LED |
| Гаранция | 36 месеца |
| Еквивалентна мощност | 60 W |
| Енергиен клас | F |
| Живот | 15000 h |
| Мощност | 8 W |
| Напрежение | 230 V |
| Светлина | Топла |
| Светлинен поток | 806 lm |
| Тип | Класически |
| Фасунга | Edison |
| Форма | Глобус |
| Цветна температура | 3000 K |
| Цокъл | E27 |
| Ъгъл на светене | 180 ° |
От същата категория...
..
1.60€ (3.13 лв.)
без ДДС:1.60€ (3.13 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС:11.28€ (22.06 лв.)
..
11.28€ (22.06 лв.)
без ДДС:11.28€ (22.06 лв.)
..
3.00€ (5.87 лв.)
без ДДС:3.00€ (5.87 лв.)
От същия производител...
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
3.92€ (7.66 лв.)
без ДДС:3.92€ (7.66 лв.)
..
5.93€ (11.61 лв.)
без ДДС:5.93€ (11.61 лв.)
..
2.86€ (5.59 лв.)
без ДДС:2.86€ (5.59 лв.)
..
3.64€ (7.12 лв.)
без ДДС:3.64€ (7.12 лв.)