Вентилатор Kolink Umbra X 120mm ARGB High Performance PWM, Черен
- : В наличност
- Кат. номер: PGW-FN-KOL-018
- Тегло: 0.17кг
11.00€ (21.51 лв.)
без ДДС: 11.00€ (21.51 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | RGB подсветка |
| Конектор | 4 PIN, 3 PIN 5V RGB Header на дъното или контролер |
| Ниво на шум | 30 dB |
| Обороти на вентилатора | 1800 об/мин |
| Поток на въздуха (CFM) | 97.2 CFM |
| Приложение | Охладител за кутия |
| Размери | 120 x 120 x 25 mm |
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1 РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-120-F1-WH РАЗМЕР(мм) ..
4.00€ (7.83 лв.)
без ДДС:4.00€ (7.83 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯDF1202512SELN РАЗМЕР(мм) ..
3.71€ (7.25 лв.)
без ДДС:3.71€ (7.25 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-BK РАЗМЕР(мм) ..
7.41€ (14.49 лв.)
без ДДС:7.41€ (14.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛ1stPlayer КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯFAN-FC7-WH РАЗМЕР(мм) ..
7.41€ (14.49 лв.)
без ДДС:7.41€ (14.49 лв.)
От същия производител...
..
4.13€ (8.08 лв.)
без ДДС:4.13€ (8.08 лв.)
..
4.95€ (9.68 лв.)
без ДДС:4.95€ (9.68 лв.)
..
5.80€ (11.34 лв.)
без ДДС:5.80€ (11.34 лв.)
..
6.77€ (13.23 лв.)
без ДДС:6.77€ (13.23 лв.)
..
67.37€ (131.77 лв.)
без ДДС:67.37€ (131.77 лв.)