Външна охранителна WiFi камера TP-Link Tapo C510W - 2K Pan/Tilt
- : В наличност
- Кат. номер: C510W
- Тегло: 0.44кг
55.44€ (108.43 лв.)
без ДДС: 55.44€ (108.43 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Tип продукт | Камера за външно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител, 360° визуално покритие |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | 12V DC |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi, Четец на карти |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Размери (мм) | 123.8 x 123 x 90 mm |
| Сензорна резолюция | 2K 3MP (2304x1296) |
| Тип камера | Wi-Fi |
| Управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
От същата категория...
..
30.79€ (60.23 лв.)
без ДДС:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
без ДДС:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
без ДДС:44.49€ (87.02 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
138.98€ (271.82 лв.)
без ДДС:138.98€ (271.82 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
28.35€ (55.45 лв.)
без ДДС:28.35€ (55.45 лв.)