Външна охранителна WiFi камера TP-Link Tapo C310
- : В наличност
- Кат. номер: C310
- Тегло: 0.44кг
41.11€ (80.41 лв.)
без ДДС: 41.11€ (80.41 лв.)
Характеристики
| Tип продукт | Камера за външно наблюдение |
| Гаранция | 24 месеца |
| Двупосочно аудио | Да |
| Други | Вграденн Микрофон и Високоговорител |
| Засичане на движение | Да |
| Захранване | 9V |
| Известяване | Да |
| Интерфейс | Wi-Fi, Четец на карти |
| Лещи | 3.89 mm - F/2.2 |
| Нощно виждане | Да |
| Поддържани протоколи | IEEE 802.11b/g/n, 2.4 GHz Wi-Fi |
| Размери (мм) | 142.3 x 103.4 x 64.3 mm |
| Сензорна резолюция | 2K 3MP (2304x1296) |
| Тип камера | Wi-Fi |
| Управление | Amazon Alexa, Google Assistant |
От същата категория...
..
30.79€ (60.23 лв.)
без ДДС:30.79€ (60.23 лв.)
..
22.74€ (44.48 лв.)
без ДДС:22.74€ (44.48 лв.)
..
44.49€ (87.02 лв.)
без ДДС:44.49€ (87.02 лв.)
Longse IP Bullet - 4k 8MP, Starlight, 5X Motor Zoom 2.7-13.5mm, POE, Mic, AI - BMMB5XRL800WH-POE-MIC
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBMMB5XRL800WH-POE-MIC ТИП ..
139.23€ (272.31 лв.)
без ДДС:139.23€ (272.31 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛLongse КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯCMSBRL800WH-POE-MIC-DBASE-BK ТИП ..
100.72€ (196.99 лв.)
без ДДС:100.72€ (196.99 лв.)
От същия производител...
..
10.63€ (20.80 лв.)
без ДДС:10.63€ (20.80 лв.)
..
10.96€ (21.44 лв.)
без ДДС:10.96€ (21.44 лв.)
..
16.43€ (32.14 лв.)
без ДДС:16.43€ (32.14 лв.)
..
40.95€ (80.09 лв.)
без ДДС:40.95€ (80.09 лв.)
..
21.38€ (41.82 лв.)
без ДДС:21.38€ (41.82 лв.)