Външен SSD диск Western Digital My Passport, 500GB
- : В наличност
- Кат. номер: WDBAGF5000AGY
- Тегло: 0.25кг
104.62€ (204.61 лв.)
без ДДС: 104.62€ (204.61 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Интерфейс | USB 3.2 Type C, USB 3.2 Gen2 |
| Капацитет | 500 GB |
| ОС | Windows 10+ , macOS 11+ |
| Размери | 110 x 81.5 x 21.5 мм |
| Скорост при запис | До 1000 MB/s |
| Скорост при четене | До 1050 MB/s |
| Форм фактор | 2.5" |
| Цвят | Сив |
От същата категория...
Desktop external1 TB2.5USB3.1, backward compatible with USB 2.0Black115 x 78 x 11.5 mm36 Months..
74.68€ (146.05 лв.)
без ДДС:74.68€ (146.05 лв.)
Desktop external1 TB2.5USB3.1, backward compatible with USB 2.0Blue115 x 78 x 11.5 mm36 Months..
75.19€ (147.06 лв.)
без ДДС:75.19€ (147.06 лв.)
Desktop external1 TB2.5USB3.1, backward compatible with USB 2.0White115 x 78 x 11.5 mm36 Months..
74.37€ (145.45 лв.)
без ДДС:74.37€ (145.45 лв.)
HD710PDesktop external1 TB2.50 USB 3.1 (backward compatible with USB 2.0)Black133.3 x 98.5 x 21.5mm36 Months..
79.53€ (155.55 лв.)
без ДДС:79.53€ (155.55 лв.)
External1 TB2.5USB 3.1 ( backward compatible with USB 2.0 )Camouflage133.5 x 98.5 x 21.5mm36 Months..
77.26€ (151.10 лв.)
без ДДС:77.26€ (151.10 лв.)
От същия производител...
..
318.69€ (623.31 лв.)
без ДДС:318.69€ (623.31 лв.)
..
107.48€ (210.21 лв.)
без ДДС:107.48€ (210.21 лв.)
..
90.43€ (176.87 лв.)
без ДДС:90.43€ (176.87 лв.)
..
136.43€ (266.84 лв.)
без ДДС:136.43€ (266.84 лв.)
..
150.09€ (293.55 лв.)
без ДДС:150.09€ (293.55 лв.)