USB хъб, 4 порта, HAMA-200122
- : В наличност
- Кат. номер: 200122
- Тегло: 0.25кг
11.15€ (21.81 лв.)
без ДДС: 11.15€ (21.81 лв.)
Характеристики
| Брой портове | 4 портов |
| Гаранция | 12 месеца |
| Дължина на кабела | 1.5 m |
| Екстри | Plug & Play, Съвместимост с Windows, Съвместимост с Mac OS |
| Захранване | 220 V |
| Интерфейс | USB 2.0 |
| Портове | USB-A |
| Размери | 96 x 14 x 60 mm |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
27.80€ (54.36 лв.)
без ДДС:27.80€ (54.36 лв.)
..
18.33€ (35.86 лв.)
без ДДС:18.33€ (35.86 лв.)
..
11.39€ (22.28 лв.)
без ДДС:11.39€ (22.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBTA-508-BK-BP ТИП ..
6.90€ (13.49 лв.)
без ДДС:6.90€ (13.49 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛOrico КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯBTA-608-BK-BP ТИП ..
6.60€ (12.91 лв.)
без ДДС:6.60€ (12.91 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)