UPS POWERWALKER VI 1500 STL, 1500VA Line Interactive
- : В наличност
- Кат. номер: 10121076
- Тегло: 9.10кг
117.28€ (229.38 лв.)
без ДДС: 117.28€ (229.38 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 2 |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | 50% натоварване 7.5min |
| Входни конектори | шуко |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 4x CEE 7/3 (Type F) Outlets |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Изходяща мощност | 1500VA / 900W |
| Контролен панел | LCD |
| Модел батерия | 12/ 7.2 Ah |
| Размери | 148 x 178 x 298 мм |
| Слотове за свързване | USB |
| Технология | Line-interactive |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
От същата категория...
..
75.06€ (146.80 лв.)
без ДДС:75.06€ (146.80 лв.)
..
288.54€ (564.34 лв.)
без ДДС:288.54€ (564.34 лв.)
От същия производител...
..
7.47€ (14.61 лв.)
без ДДС:7.47€ (14.61 лв.)
..
42.00€ (82.14 лв.)
без ДДС:42.00€ (82.14 лв.)
..
44.83€ (87.68 лв.)
без ДДС:44.83€ (87.68 лв.)
..
116.31€ (227.48 лв.)
без ДДС:116.31€ (227.48 лв.)
..
63.19€ (123.59 лв.)
без ДДС:63.19€ (123.59 лв.)