UPS POWERWALKER VI 1000 STL, 1000VA Line Interactive
- : В наличност
- Кат. номер: 10121074
- Тегло: 4.90кг
74.57€ (145.84 лв.)
без ДДС: 74.57€ (145.84 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | 50% натоварване - 5.5min |
| Входни конектори | шуко |
| Входно напрежение | 162-290 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 2 x CEE 7/3 (Type F) изхода |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Изходяща мощност | 1000VA / 600W |
| Контролен панел | LCD |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Размери | 96 x 138 x 286 мм |
| Слотове за свързване | USB |
| Технология | Line-interactive |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
От същата категория...
..
136.13€ (266.25 лв.)
без ДДС:136.13€ (266.25 лв.)
..
288.54€ (564.34 лв.)
без ДДС:288.54€ (564.34 лв.)
От същия производител...
..
41.72€ (81.59 лв.)
без ДДС:41.72€ (81.59 лв.)
..
44.54€ (87.11 лв.)
без ДДС:44.54€ (87.11 лв.)
..
115.55€ (226.01 лв.)
без ДДС:115.55€ (226.01 лв.)
..
117.58€ (229.97 лв.)
без ДДС:117.58€ (229.97 лв.)
..
62.77€ (122.77 лв.)
без ДДС:62.77€ (122.77 лв.)