UPS POWERWALKER VFD 800 APFC, 800VA, Off-Line
- : В наличност
- Кат. номер: POWER-UPS-VFD800APFC
- Тегло: 3.60кг
105.36€ (206.07 лв.)
без ДДС: 105.36€ (206.07 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 10ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | Пълно натоварване - 1,5 min;50% натоварване - 8 min |
| Входни конектори | шуко |
| Входно напрежение | 170-280 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 6x шуко |
| Изходно напрежение | 230 VAC |
| Изходяща мощност | 800VA / 420W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/7Ah |
| Размери | 335 x 92 x 170 мм |
| Слотове за свързване | Шуко вход/ 6 шуко изхода |
| Технология | Offline |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
От същата категория...
..
66.43€ (129.92 лв.)
без ДДС:66.43€ (129.92 лв.)
..
66.05€ (129.18 лв.)
без ДДС:66.05€ (129.18 лв.)
..
132.11€ (258.39 лв.)
без ДДС:132.11€ (258.39 лв.)
..
90.35€ (176.72 лв.)
без ДДС:90.35€ (176.72 лв.)
..
177.52€ (347.20 лв.)
без ДДС:177.52€ (347.20 лв.)
От същия производител...
..
42.10€ (82.33 лв.)
без ДДС:42.10€ (82.33 лв.)
..
44.94€ (87.90 лв.)
без ДДС:44.94€ (87.90 лв.)
..
116.59€ (228.03 лв.)
без ДДС:116.59€ (228.03 лв.)
..
118.64€ (232.04 лв.)
без ДДС:118.64€ (232.04 лв.)
..
63.34€ (123.88 лв.)
без ДДС:63.34€ (123.88 лв.)