UPS FSP Nano 800, 800VA, Off-Line
- : В наличност
- Кат. номер: PPF4800305
68.13€ (133.25 лв.)
без ДДС: 68.13€ (133.25 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 8ч до 90% |
| Време на поддръжка на товара | При натоварване 120 W - 15 min; |
| Входно напрежение | 180-270 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz |
| Изходни конектори | 2x шуко изхода |
| Изходно напрежение | 220V |
| Изходяща мощност | 800VA / 480W |
| Контролен панел | без LCD |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Размери | 228 x 82.5 x 207 мм |
| Слотове за свързване | 2 шуко изхода |
| Технология | Offline |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Шум | < 40dB |
От същата категория...
..
65.28€ (127.68 лв.)
без ДДС:65.28€ (127.68 лв.)
..
130.55€ (255.33 лв.)
без ДДС:130.55€ (255.33 лв.)
..
91.73€ (179.40 лв.)
без ДДС:91.73€ (179.40 лв.)
..
175.42€ (343.09 лв.)
без ДДС:175.42€ (343.09 лв.)
..
50.21€ (98.20 лв.)
без ДДС:50.21€ (98.20 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
44.92€ (87.85 лв.)
без ДДС:44.92€ (87.85 лв.)
..
51.07€ (99.88 лв.)
без ДДС:51.07€ (99.88 лв.)
..
67.38€ (131.79 лв.)
без ДДС:67.38€ (131.79 лв.)