UPS FSP Group IFP800, 800VA, 480W, Line Interactive, LCD, 2x RJ11/RJ45
- : В наличност
- Кат. номер: PPF4802000
- Тегло: 8.20кг
69.02€ (135.00 лв.)
без ДДС: 69.02€ (135.00 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Аларма | Да |
| Брой батерии | 1 |
| Време за зареждане | 4ч до 90% |
| Входно напрежение | 110 / 120 VAC, 220 / 230 / 240 VAC |
| Гаранция | 24 месеца |
| Допълнителни батерии | Без възможност за добавяне на батерии |
| Защита от пренапрежение | Да |
| Звукова сигнализация | Да |
| Изходна честота | ±1Hz (режим батерии) |
| Изходни конектори | 2x шуко;USB |
| Изходно напрежение | ±10% |
| Изходяща мощност | 800VA / 480W |
| Контролен панел | LCD |
| Модел батерия | 12V/9Ah |
| Размери | 300 x 101 x 142 мм |
| Слотове за свързване | RJ45, USB |
| Технология | Line-interactive |
| Форма на изходното напрежение | Симулирана синусоида |
| Шум | < 40dB |
От същата категория...
FORTRON2000 VA / 1800 WInput Voltage Range: 100/ 110/ 115/ 120/ 127VAC or 200/ 208/ 220/ 230/ 240VAC;Input Frequency Range: 40Hz ~ 70 HzOutput AC Volt..
426.57€ (834.31 лв.)
без ДДС:426.57€ (834.31 лв.)
FORTRON3000 VA / 2700 WInput Voltage Range: 100/110/115/120/127VAC or 200/208/220/230/240VAC;Input Frequency Range: 40Hz ~ 70 HzOutput AC Voltage Regu..
512.30€ (1,001.98 лв.)
без ДДС:512.30€ (1,001.98 лв.)
3000 VA / 3000WInput Voltage Range:160-300 VAC ±5%; Input Frequency:40Hz ~ 70Hz; Power Factor:≥ 0.99 @ Nominal Voltage (100% load)Output Frequency Ran..
795.31€ (1,555.49 лв.)
без ДДС:795.31€ (1,555.49 лв.)
NANO FIT 800800VA / 480WLine-interactiveVoltage:220/230/240 Vac; Acceptable Voltage Range:180-270 Vac; Frequency Range:60Hz / 50Hz (Auto sensing).Volt..
85.11€ (166.46 лв.)
без ДДС:85.11€ (166.46 лв.)
1200VA/720WVoltage:110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240VAC; Voltage Range:81 - 132VAC / 86 - 142VAC or 162 - 270VAC / 170 - 270VAC / 176 - 270VAC; Frequen..
200.38€ (391.90 лв.)
без ДДС:200.38€ (391.90 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
44.92€ (87.85 лв.)
без ДДС:44.92€ (87.85 лв.)
..
51.07€ (99.88 лв.)
без ДДС:51.07€ (99.88 лв.)
..
67.38€ (131.79 лв.)
без ДДС:67.38€ (131.79 лв.)