Универсално захранване(зарядно) за лаптоп FSP NB90, 90W, 18-20V, 4.74A, Черно
- : В наличност
- Кат. номер: PNA0902201
- Тегло: 0.35кг
29.52€ (57.74 лв.)
без ДДС: 29.52€ (57.74 лв.)
Характеристики
| Брой конектори | 9 |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Съвместим с 18~20V входящо напрежение за лаптопи |
| Изходно напрежение (V) | 19 V |
| Капацитет | 4.74 Ah |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 90 W |
| Размери (мм) | 134 x 58 x 32 мм |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
66.43€ (129.92 лв.)
без ДДС:66.43€ (129.92 лв.)
..
243.84€ (476.90 лв.)
без ДДС:243.84€ (476.90 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
43.89€ (85.83 лв.)
без ДДС:43.89€ (85.83 лв.)