Универсално захранване(зарядно) за лаптоп FSP NB C 100, 100W
- : В наличност
- Кат. номер: PNA1000201
- Тегло: 0.33кг
37.49€ (73.31 лв.)
без ДДС: 37.49€ (73.31 лв.)
Характеристики
| Брой конектори | 1 |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 5 V, 9 V, 12 V, 15 V, 20 V |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 100 W |
| Размери (мм) | 140 x 65 x 25.4 mm |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | USB-C |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.63€ (61.86 лв.)
без ДДС:31.63€ (61.86 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
2.77€ (5.42 лв.)
без ДДС:2.77€ (5.42 лв.)
..
66.43€ (129.92 лв.)
без ДДС:66.43€ (129.92 лв.)
..
243.84€ (476.90 лв.)
без ДДС:243.84€ (476.90 лв.)
..
269.27€ (526.66 лв.)
без ДДС:269.27€ (526.66 лв.)
..
43.89€ (85.83 лв.)
без ДДС:43.89€ (85.83 лв.)