Универсално захранване за лаптоп HAMA, Мрежово, изх. 15/19V, 65W, 200002
- : В наличност
- Кат. номер: 200002
- Тегло: 0.40кг
22.58€ (44.16 лв.)
без ДДС: 22.58€ (44.16 лв.)
Характеристики
| Брой конектори | 7 |
| Входящо напрежение (V) | 100 - 240 V |
| Гаранция | 24 месеца |
| Изходно напрежение (V) | 15 V, 19 V |
| Модел лаптоп | Универсално |
| Мощност | 65 W |
| Съвместим бранд | Универсален |
| Тип аксесоар | Зарядно устройство |
| Тип зарядно устройство | Мрежово |
| Тип конектор | Стандартно |
| Цвят | Чеpен |
От същата категория...
..
17.44€ (34.11 лв.)
без ДДС:17.44€ (34.11 лв.)
..
26.43€ (51.70 лв.)
без ДДС:26.43€ (51.70 лв.)
..
31.65€ (61.90 лв.)
без ДДС:31.65€ (61.90 лв.)
..
13.32€ (26.05 лв.)
без ДДС:13.32€ (26.05 лв.)
..
15.76€ (30.83 лв.)
без ДДС:15.76€ (30.83 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)