Тонколони Spartan Gear Syrinx M Medium RGB 2.0
- : В наличност
- Кат. номер: EDM-091721
- Тегло: 1.64кг
20.94€ (40.96 лв.)
без ДДС: 20.94€ (40.96 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Екстри | RGB подсветка, Управление на силата на звука и мощността |
| Интерфейс | 3.5mm стерео жак, Bluetooth |
| Мощност сателит | 10 W |
| Сателити | 2 |
| Система | 2.0 |
| Тип тонколонка | Мултимедийни тонколони |
| Честотен обхват | 100Hz - 20 kHz |
От същата категория...
..
10.05€ (19.67 лв.)
без ДДС:10.05€ (19.67 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-915BT СИСТЕМА(ТИП) ..
10.66€ (20.85 лв.)
без ДДС:10.66€ (20.85 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF1200B СИСТЕМА(ТИП) ..
50.46€ (98.68 лв.)
без ДДС:50.46€ (98.68 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-BK СИСТЕМА(ТИП) ..
8.04€ (15.72 лв.)
без ДДС:8.04€ (15.72 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛGenius КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯGENIUS-SP-HF180-PW СИСТЕМА(ТИП) ..
7.79€ (15.23 лв.)
без ДДС:7.79€ (15.23 лв.)
От същия производител...
Геймърски контролер Spartan Gear - Hoplite 2 Wired Controller - Super Gamer (Special Edition) PC/PS4
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
Геймърски контролер Spartan Gear - Hoplite 2 Wired Controller - Super Gamer (Special Edition) PC/PS4
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
Геймърски контролер Spartan Gear - Hoplite 2 Wired Controller - Super Gamer (Special Edition) PC/PS4
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
..
17.07€ (33.39 лв.)
без ДДС:17.07€ (33.39 лв.)