-21 %
Термо паста ARCTIC MX-4, 45g, Сив
- : В наличност
- Кат. номер: ARCTIC-TCP-ACTCP00024A
16.10€ (31.49 лв.)
20.45€ (40.00 лв.)
без ДДС: 16.10€ (31.49 лв.)
От същата категория...
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA21210.01 ТИП ..
1.48€ (2.90 лв.)
без ДДС:1.48€ (2.90 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA24210.01 ТИП ..
2.95€ (5.77 лв.)
без ДДС:2.95€ (5.77 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛAeroCool КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTG-NA61210.01 ТИП ..
5.62€ (10.99 лв.)
без ДДС:5.62€ (10.99 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic Silver КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯTC-AS-ArctiClean ТИП ..
7.66€ (14.98 лв.)
без ДДС:7.66€ (14.98 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACTCP00031B ТИП ..
5.83€ (11.39 лв.)
без ДДС:5.83€ (11.39 лв.)
От същия производител...
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00003A ПРОЦЕСОР ..
494.28€ (966.73 лв.)
без ДДС:494.28€ (966.73 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00002A ПРОЦЕСОР ..
585.57€ (1,145.28 лв.)
без ДДС:585.57€ (1,145.28 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACPCC00006A ПРОЦЕСОР ..
598.61€ (1,170.79 лв.)
без ДДС:598.61€ (1,170.79 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00201A РАЗМЕР(мм) ..
4.20€ (8.21 лв.)
без ДДС:4.20€ (8.21 лв.)
ПРОИЗВОДИТЕЛArctic КОД НА ПРОИЗВОДИТЕЛЯACFAN00200A РАЗМЕР(мм) ..
6.70€ (13.11 лв.)
без ДДС:6.70€ (13.11 лв.)
Термо пастата MX-4 на Arctic е създадена с карбонови микро частици, което води до изключително високата й проводимост на топлина. Това гарантира, че топлината, генерирана от процесора или видеокартата Ви ще бъде разсеяна бързо и ефективно, което прави термо пастата подходяща дори за overclocking.
Проводимост: 8.5 W/mK
ТЕХНИЧЕСКИ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
| Производител | ARCTIC |
| Гаранция | 72 месеца |
| Продуктов код | ACTCP00024A |
| Баркод | 4895213701679 |
| Количество | 45 g |
| Топлопроводимост | 8.5 W/mK |
| Други | Вискозитет: 2.50 g/cm³ |
| Тегло | 0.067 kg |