Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55"(139 см), QLED UHD Google TV, Dolby Vision, Dolby Audio
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Безплатна доставка
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
Телевизор METZ 55MQE8000Z, 55
  • : В наличност
  • Кат. номер: 55MQE8000Z
  • Тегло: 14.70кг
x евро
( лв.)
x евро
( лв.)
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро  / лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро  / лв.)
/
Месечна вноска (евро  / лв.)
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро  / лв.)
Характеристики
HDR HDR10, HDR10+, HLG, Dolby Vision
VESA 200 x 200
Вид телевизор. Smart TV
Визуален ъгъл 178/178
Гаранция 60 месеца
Говорители 2 x 15W + 20W (Sub)
Диагонал дисплей (cm) 139 cm
Диагонал дисплей (inch) 55"
Енергиен клас Клас F
Интефейс WiFi, Bluetooth, USB, HDMI, S/PDIF, Cl+-Modul
Качество на изображението. 4K
ОС Google TV
Размери 123.3 x 76.2 x 26.1 cm
Резолюция. 3840 x 2160
Съдържание пакет. Дистанционно
Технология Екран QLED
Тунер DVB-C, DVB-T2, DVB-S2
Цвят Черен
Честота на опресняване 144 Hz