Телескоп Celestron AstroMaster 70EQ, Рефрактор
- : В наличност
- Кат. номер: CEL-21062
- Тегло: 3.45кг
188.95€ (369.55 лв.)
без ДДС: 188.95€ (369.55 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Infrared | Не |
| Апертура | 70 мм |
| Гаранция | 24 месеца |
| Други | Поставка за аксесоари |
| Дължина на тръбата | 914 mm |
| Звездна величина | 11.7 |
| Зрително поле | 1.1°;18 m((@1000) |
| Конструкция на тръбата | Цяла тръба |
| Макс. увеличение | 165x |
| Монтировка | Екваториално |
| Нощно виждане | Не |
| Окуляри | 1 x H20 mm (45x);1 x H10 mm (90x) |
| Оптичен дизайн | Achromat |
| Предназначен за | Начинаещи |
| Разделителна способност(arc seconds) | 1.99 |
| Светлосила | f/13 |
| Статив | Алуминиев |
| Съвместими приложения | Луната и планетите |
| Тип | Рефрактор |
| Търсач | Вграден |
| Фокусно разстояние | 900 мм |
От същата категория...
..
79.39€ (155.28 лв.)
без ДДС:79.39€ (155.28 лв.)
..
165.84€ (324.36 лв.)
без ДДС:165.84€ (324.36 лв.)
..
207.08€ (405.02 лв.)
без ДДС:207.08€ (405.02 лв.)
..
72.68€ (142.14 лв.)
без ДДС:72.68€ (142.14 лв.)
..
108.68€ (212.55 лв.)
без ДДС:108.68€ (212.55 лв.)
От същия производител...
..
118.94€ (232.63 лв.)
без ДДС:118.94€ (232.63 лв.)
..
67.52€ (132.06 лв.)
без ДДС:67.52€ (132.06 лв.)
..
131.37€ (256.93 лв.)
без ДДС:131.37€ (256.93 лв.)
..
63.20€ (123.61 лв.)
без ДДС:63.20€ (123.61 лв.)
..
79.39€ (155.28 лв.)
без ДДС:79.39€ (155.28 лв.)