Тъч монитор HANNSPREE HT 161 HNB, TFT, 15.6 inch, Whide, HD Ready, D-Sub, HDMI, 10 Point Touch, Черен
- : В наличност
- Кат. номер: HSG-MON-HT161HNBREX
- Тегло: 1.32кг
217.00€ (424.41 лв.)
без ДДС: 217.00€ (424.41 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| USB Портове | USB |
| Брой цветове | 16.7 милиона |
| Вградени говорители | Не |
| Видео портове | D-Sub, HDMI |
| Време за реакция | 12 мс |
| Въртене(портрет)/Pivot | Не |
| Гаранция | 24 месеца |
| Динамичен контраст | 40 000 000:1 |
| Консумирана мощност | 10 W |
| Монтиране на стена | 75 x 75 мм |
| Накланяне/Tilt | 15° - 50° |
| Приложение | Home & Office |
| Размер на дисплея | 15.6 inch |
| Размери | 379,2 x 36,8 x 248,6 мм |
| Размери пиксел | 0.252 мм |
| Регулиране височина | Не |
| Регулиране(ляво/дясно)/Swivel | Не |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Специални характеристики | Не |
| Статичен контраст | 500:1 |
| Технология | LED |
| Тип на матрицата | TFT |
| Формат на картината | Wide |
| Цвят | Черен |
| Ъгъл на видимост | 110° H / 85° V (CR >5) – 90° H / 65° V (CR >10) |
| Яркост | 220 cd/m² |
От същата категория...
Support Windows® 10, Windows® 1116W / 19W (Typical / Maximum)Integrated16:923.8"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz1920x10800.2745x0.2745..
122.04€ (238.69 лв.)
без ДДС:122.04€ (238.69 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1119.7W / 42W (Typical / Maximum)Integrated16:927"Natural Low Blue LightIPS/ WLED/ Anti-glare100Hz2560x14400.2331x0.2331..
254.92€ (498.57 лв.)
без ДДС:254.92€ (498.57 лв.)
Support Windows® 7, Windows® 10, Windows® 1118W,130WIntegrated16:927"AMD FreeSync™ AMD FreeSync™ technology only can work with AMD Radeon™ series grap..
259.39€ (507.33 лв.)
без ДДС:259.39€ (507.33 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1115W / 75W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Factory Calibration: Avg. Delta E..
469.09€ (917.46 лв.)
без ДДС:469.09€ (917.46 лв.)
Support Windows® 10, Windows® 1117W / 90W (Typical / Maximum)Integrated16:927"HDR10 Compliance;Lenovo® ThinkColour (Lenovo® Accessories and Display Ma..
369.08€ (721.87 лв.)
без ДДС:369.08€ (721.87 лв.)
От същия производител...
..
40.32€ (78.86 лв.)
без ДДС:40.32€ (78.86 лв.)
..
530.60€ (1,037.76 лв.)
без ДДС:530.60€ (1,037.76 лв.)
..
231.00€ (451.79 лв.)
без ДДС:231.00€ (451.79 лв.)
..
362.60€ (709.19 лв.)
без ДДС:362.60€ (709.19 лв.)
..
321.30€ (628.41 лв.)
без ДДС:321.30€ (628.41 лв.)
Етикети:
Тъч монитор HANNSPREE HT 161 HNB
, TFT
, 15.6 inch
, Whide
, HD Ready
, D-Sub
, HDMI
, 10 Point Touch
, Черен