Супералкални батерии MAXELL LR03 XL /4 бр. в опаковка/ 1.5V
- : В наличност
- Кат. номер: ML-BA-LR03-XL
- Тегло: 0.03кг
1.80€ (3.52 лв.)
без ДДС: 1.80€ (3.52 лв.)
Характеристики
| Батерия/Акумулатор формат | LR03 ;AAA ;24AUP ;E92 |
| Бранд батерия | MAXELL |
| Волтаж | 1.5 V |
| За вид устройство | за фотоапарат,дистанционни,MP3 |
| Капацитет | 1200 mAh |
| Размери (мм) | D-10.5mm:H-44.5mm |
| Технология батерия | Алкална |
| Тип аксесоар | Батерия |
| Химически състав | Alkaline |
От същата категория...
12 V6 Months..
13.56€ (26.52 лв.)
без ДДС:13.56€ (26.52 лв.)
12 V3.90 kg mm151 x 98 x 956 Months..
26.40€ (51.63 лв.)
без ДДС:26.40€ (51.63 лв.)
12 V2.43 kg mm151 x 65 x 946 Months..
15.00€ (29.34 лв.)
без ДДС:15.00€ (29.34 лв.)
12 V2.80 kg mm151 x 65 x 946 Months..
22.56€ (44.12 лв.)
без ДДС:22.56€ (44.12 лв.)
12 V5.70 kg mm181 x 77 x 1676 Months..
37.20€ (72.76 лв.)
без ДДС:37.20€ (72.76 лв.)
От същия производител...
..
6.12€ (11.98 лв.)
без ДДС:6.12€ (11.98 лв.)
..
1.93€ (3.77 лв.)
без ДДС:1.93€ (3.77 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
..
4.79€ (9.36 лв.)
без ДДС:4.79€ (9.36 лв.)
..
18.69€ (36.55 лв.)
без ДДС:18.69€ (36.55 лв.)