Суич ZyXEL XMG-108, 8 портов 2,5Gb + 1xSFP+, неуправляем
- : В наличност
- Кат. номер: XMG-108-ZZ0101F
- Тегло: 0.66кг
117.19€ (229.21 лв.)
без ДДС: 117.19€ (229.21 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| MAC адреси | 4K |
| Буфер памет | 1M |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Портове | 8x 2.5Gb, 10Gb SFP+ |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 240 x 105 x 26 |
| Стандарти | IEEE 802.3bt |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
86.26€ (168.71 лв.)
без ДДС:86.26€ (168.71 лв.)
..
112.14€ (219.33 лв.)
без ДДС:112.14€ (219.33 лв.)
..
292.58€ (572.25 лв.)
без ДДС:292.58€ (572.25 лв.)
..
566.51€ (1,107.99 лв.)
без ДДС:566.51€ (1,107.99 лв.)