Суич ZYXEL GS1100-16, 16 портов, Gigabit, за монтиране в шкаф
- : В наличност
- Кат. номер: GS1100-16-EU0103F
- Тегло: 0.92кг
64.40€ (125.95 лв.)
без ДДС: 64.40€ (125.95 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 256K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 16 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 215 x 133 x 42 |
| Стандарти | IEEE802.3p; IEEE802.3at; IEEE 802.3x; IEEE802.3az |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
86.26€ (168.71 лв.)
без ДДС:86.26€ (168.71 лв.)
..
112.14€ (219.33 лв.)
без ДДС:112.14€ (219.33 лв.)
..
292.58€ (572.25 лв.)
без ДДС:292.58€ (572.25 лв.)
..
566.51€ (1,107.99 лв.)
без ДДС:566.51€ (1,107.99 лв.)