Суич ZyXEL GS1008-HP, 8-портов гигабитов неуправляем PoE+, 60W
- : В наличност
- Кат. номер: GS1008HP-EU0101F
- Тегло: 0.61кг
68.67€ (134.31 лв.)
без ДДС: 68.67€ (134.31 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| LED индикатори | Power;Link/Act;PoE Status;PoE MAX |
| MAC адреси | 4K |
| PoE | Да |
| Буфер памет | 192K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 240 x 105 x 26 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
86.26€ (168.71 лв.)
без ДДС:86.26€ (168.71 лв.)
..
112.14€ (219.33 лв.)
без ДДС:112.14€ (219.33 лв.)
..
292.58€ (572.25 лв.)
без ДДС:292.58€ (572.25 лв.)
..
566.51€ (1,107.99 лв.)
без ДДС:566.51€ (1,107.99 лв.)