Суич MikroTik CRS328-4C-20S-4S+RM, 20 x SFP, 4 x SFP+, 4 x Combo порта
- : В наличност
- Кат. номер: MIKROTIK-CRS328-4C-20S
386.13€ (755.20 лв.)
без ДДС: 386.13€ (755.20 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| RAM | 512 MB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 12-57 V /2 DC jacks |
| Консумация (W) | 43 W |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове. | 10 x Gigabit SFP, 4 x SFP+, 4 x Combo |
| Размери | 443 x 200 x 44 mm |
| Стандарти. | IEEE 802.1q, IEEE 802.3ad |
От същата категория...
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100/1000 Mbps ports, Auto-negotiation, Auto-MDI/MDIXData buffer size:64KB; Jumbo shot:16 KBEthernet p..
12.84€ (25.11 лв.)
без ДДС:12.84€ (25.11 лв.)
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100 Mbps auto-negotiating RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIXData buffer size: 768 Kb;Jumbo shot: 2 K..
5.64€ (11.03 лв.)
без ДДС:5.64€ (11.03 лв.)
Repotec• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
без ДДС:23.76€ (46.46 лв.)
Repotec• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
без ДДС:23.76€ (46.46 лв.)
AT-G8T RJ-45The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER transeiver is a self-contained Gigabit Ethernet Copper port that provides connectivity over twisted pair cabl..
34.08€ (66.66 лв.)
без ДДС:34.08€ (66.66 лв.)
От същия производител...
..
156.00€ (305.11 лв.)
без ДДС:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
без ДДС:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
без ДДС:219.32€ (428.94 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)