Суич Mikrotik CRS326-24G-2S-RM, 24xGigabit LAN, 2xSFP+ cages
- : В наличност
- Кат. номер: CRS326-24G-2S+RM
188.31€ (368.30 лв.)
без ДДС: 188.31€ (368.30 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Захранване | 10-30 V/ 2 (DC jack, PoE-IN) |
| Консумация (W) | 24 W |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове. | 24х 100/1000 Mbps; 2х Gigabit SFP |
| Размери | 443 x 144 x 44 мм |
| Сигурност | Port Security;Access Control List;Broadcast Storm Control;Port isolation |
| Стандарти. | IEEE 802.1q |
От същата категория...
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100/1000 Mbps ports, Auto-negotiation, Auto-MDI/MDIXData buffer size:64KB; Jumbo shot:16 KBEthernet p..
12.84€ (25.11 лв.)
без ДДС:12.84€ (25.11 лв.)
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x CSMA/CD8 10/100 Mbps auto-negotiating RJ45 ports supporting Auto-MDI/MDIXData buffer size: 768 Kb;Jumbo shot: 2 K..
5.64€ (11.03 лв.)
без ДДС:5.64€ (11.03 лв.)
Repotec• 1-P 100FX Module-SC, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
без ДДС:23.76€ (46.46 лв.)
Repotec• 1-P 1000T Module-TX, MM (for RP-2402GI)..
23.76€ (46.46 лв.)
без ДДС:23.76€ (46.46 лв.)
AT-G8T RJ-45The GBIC AT-G8T RJ-45 COPPER transeiver is a self-contained Gigabit Ethernet Copper port that provides connectivity over twisted pair cabl..
34.08€ (66.66 лв.)
без ДДС:34.08€ (66.66 лв.)
От същия производител...
..
156.00€ (305.11 лв.)
без ДДС:156.00€ (305.11 лв.)
..
176.68€ (345.55 лв.)
без ДДС:176.68€ (345.55 лв.)
..
219.32€ (428.94 лв.)
без ДДС:219.32€ (428.94 лв.)
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)