Суич EDIMAX GS-1016, 16 портов, Gigabit, за монтиране в шкаф
- : В наличност
- Кат. номер: EDIM-GS-1016v2
- Тегло: 1.70кг
84.79€ (165.83 лв.)
без ДДС: 84.79€ (165.83 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 256K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | 100 до 240V/AC, 50 до 60Hz |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 16 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 441 × 131 × 44 |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
13.44€ (26.29 лв.)
без ДДС:13.44€ (26.29 лв.)
..
13.10€ (25.63 лв.)
без ДДС:13.10€ (25.63 лв.)
..
19.33€ (37.80 лв.)
без ДДС:19.33€ (37.80 лв.)
N300 Безжичен рутер Edimax BR-6428nS v4. Подходящ за малки и средни офиси и жилища.Може да бъде ползван в режими на Рутер, Access Point (Безжична точк..
22.49€ (43.99 лв.) 26.08€ (51.01 лв.)
без ДДС:22.49€ (43.99 лв.)
..
39.63€ (77.50 лв.)
без ДДС:39.63€ (77.50 лв.)