Суич D-Link DGS-1008P, 4x PoE + 4 x стандартни, 10/100/1000, Gigabit,
- : В наличност
- Кат. номер: DGS-1008P/E
- Тегло: 0.38кг
85.57€ (167.35 лв.)
без ДДС: 85.57€ (167.35 лв.)
|
|
x евро |
|
|
x евро |
Първоначална вноска (евро)
Цена на стоките (евро
/ лв.)
/
Брой погасителни вноски
Общ размер на кредита (евро
/ лв.)
/
Месечна вноска (евро
/ лв.)
/
Фикс ГПР (%)
ГЛП (%)
Обща стойност на плащанията (евро
/ лв.)
/
Име *
Фамилия *
ЕГН *
Мобилен телефон *
E-Mail *
Характеристики
| LED индикатори | Link/Activity/Speed |
| MAC адреси | 8K |
| Буфер памет | 256K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 53.5 V / 1.5 A |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 190 x 120 x 38 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper); ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation; IEEE 802.3x flow control; IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-paircopper) |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
44.45€ (86.94 лв.)
без ДДС:44.45€ (86.94 лв.)
..
81.06€ (158.53 лв.)
без ДДС:81.06€ (158.53 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
без ДДС:45.83€ (89.63 лв.)