Суич D-Link DGS-1005D/E, 5 портов, 10/100/1000, Gigabit, Desktop
- : В наличност
- Кат. номер: DGS-1005D/E
- Тегло: 0.33кг
16.96€ (33.17 лв.)
без ДДС: 16.96€ (33.17 лв.)
Характеристики
| LED индикатори | Link/Activity/Speed |
| MAC адреси | 2K |
| Буфер памет | 128K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 5V, 1A |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Протоколи | CSMA/CD |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 111 x 75 x 30 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet; IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet; IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet; ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation; IEEE 802.3x Flow Control; IEEE 802.3az Energy-Efficient Ethernet (EEE) |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
44.45€ (86.94 лв.)
без ДДС:44.45€ (86.94 лв.)
..
81.06€ (158.53 лв.)
без ДДС:81.06€ (158.53 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
без ДДС:45.83€ (89.63 лв.)