Суич D-Link DES-108/E, 8 портов 10/100 , метален корпус
- : В наличност
- Кат. номер: DES-108/E
- Тегло: 0.41кг
23.42€ (45.81 лв.)
без ДДС: 23.42€ (45.81 лв.)
Характеристики
| LED индикатори | Link/Act; Power |
| MAC адреси | 1K |
| Буфер памет | 768K |
| Гаранция | 60 месеца |
| Захранване | DC 5V, 1A |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 162 x 102 x 28 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x; IEEE 802.3az |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
20.82€ (40.71 лв.)
без ДДС:20.82€ (40.71 лв.)
..
11.57€ (22.62 лв.)
без ДДС:11.57€ (22.62 лв.)
..
44.45€ (86.94 лв.)
без ДДС:44.45€ (86.94 лв.)
..
81.06€ (158.53 лв.)
без ДДС:81.06€ (158.53 лв.)
..
45.83€ (89.63 лв.)
без ДДС:45.83€ (89.63 лв.)