Суич Cudy GS105, 5 портов, 10/100/1000, Auto-MDI/MDIX
- : В наличност
- Кат. номер: GS105
- Тегло: 0.20кг
12.10€ (23.66 лв.)
без ДДС: 12.10€ (23.66 лв.)
Характеристики
| LED индикатори | PWR(Power indicator); Link(Network Link); LOOP(Loop alarm) |
| Буфер памет | 1M |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 5V |
| Портове | 5 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 100 x 70 x 26 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3; IEEE 802.3u; IEEE 802.3ab; IEEE 802.3x |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)