Суич Cudy GS1016, 16 портов, 10/100/1000, Auto-MDI/MDIX, за 19" шкаф
- : В наличност
- Кат. номер: GS1016
48.51€ (94.88 лв.)
без ДДС: 48.51€ (94.88 лв.)
Характеристики
| MAC адреси | 8K |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Ac100~ 240V |
| Монтаж в шкаф | Да |
| Портове | 16 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 40°C |
| Размери | 200 x 118 x 44 мм |
| Стандарти | IEEE 802.3/802.3u / 802.3ab |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)