Суич Cudy FS108, 8-портов 10/100 Mbps RJ 45, Метален корпус, Черен
- : В наличност
- Кат. номер: CUDY-FS108
- Тегло: 0.20кг
8.32€ (16.26 лв.)
без ДДС: 8.32€ (16.26 лв.)
Характеристики
| LED индикатори | Power, Link/ACT of Each Ethernet Port |
| Буфер памет | 1M |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | DC 5V |
| Портове | 8 x RJ-45 |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 86.5 x 53 x 23 mm |
| Стандарти | 802.3i, 802.3u |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)