Суич Cudy FS1010PG, 8 портов, 10/100, PoE+ Switch 120W, 2 x Uplink порта 10/100/1000
- : В наличност
- Кат. номер: FS1010PG
30.05€ (58.77 лв.)
без ДДС: 30.05€ (58.77 лв.)
Характеристики
| LED индикатори | Link/Act; Power; PoE |
| PoE | Да |
| Гаранция | 24 месеца |
| Захранване | Ac100~ 240V |
| Портове | 8-Port 10/100M PoE+ Switch with 2 Uplink |
| Работна температура | 0 до 50°C |
| Размери | 220 x 150 x 44 mm |
| Стандарти | IEEE 802.3af; 802.3at |
От същата категория...
..
55.72€ (108.97 лв.)
без ДДС:55.72€ (108.97 лв.)
..
58.80€ (115.01 лв.)
без ДДС:58.80€ (115.01 лв.)
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
80.53€ (157.50 лв.)
без ДДС:80.53€ (157.50 лв.)
..
32.24€ (63.06 лв.)
без ДДС:32.24€ (63.06 лв.)
От същия производител...
..
10.08€ (19.71 лв.)
без ДДС:10.08€ (19.71 лв.)
..
9.32€ (18.24 лв.)
без ДДС:9.32€ (18.24 лв.)
..
5.04€ (9.86 лв.)
без ДДС:5.04€ (9.86 лв.)
..
125.31€ (245.08 лв.)
без ДДС:125.31€ (245.08 лв.)
..
46.18€ (90.32 лв.)
без ДДС:46.18€ (90.32 лв.)