Статив Hama Star 64, до 185см, 04464
- : В наличност
- Кат. номер: 4464
- Тегло: 1.66кг
34.41€ (67.30 лв.)
без ДДС: 34.41€ (67.30 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 12 месеца |
| Макс. височина (cm) | 185 cm |
| Макс. тегло на товароносимост | 4 kg |
| Материал | Алуминий |
| Мин. височина (cm) | 69 cm |
| Монтиране на фотоапарат | 1/4 инчов болт |
| Тип | Трипод |
| Цвят | Черен |
От същата категория...
..
9.79€ (19.15 лв.)
без ДДС:9.79€ (19.15 лв.)
..
23.50€ (45.96 лв.)
без ДДС:23.50€ (45.96 лв.)
..
7.46€ (14.59 лв.)
без ДДС:7.46€ (14.59 лв.)
..
3.54€ (6.92 лв.)
без ДДС:3.54€ (6.92 лв.)
..
7.22€ (14.12 лв.)
без ДДС:7.22€ (14.12 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
6.94€ (13.58 лв.)
без ДДС:6.94€ (13.58 лв.)
..
5.85€ (11.43 лв.)
без ДДС:5.85€ (11.43 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)