Слушалки тапи HAMA "Gloss", In Ear, Бели, 184132
- : В наличност
- Кат. номер: 184132
- Тегло: 0.04кг
3.99€ (7.81 лв.)
без ДДС: 3.99€ (7.81 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на говорителя | 10 mm |
| Дизайн. | In ear |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| Микрофон | Не |
| Свързаност | Audio Jack |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Цвят | Бял |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | 96 dB |
От същата категория...
..
7.53€ (14.74 лв.)
без ДДС:7.53€ (14.74 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
2.58€ (5.05 лв.)
без ДДС:2.58€ (5.05 лв.)
..
0.97€ (1.90 лв.)
без ДДС:0.97€ (1.90 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
От същия производител...
..
23.45€ (45.86 лв.)
без ДДС:23.45€ (45.86 лв.)
..
7.03€ (13.75 лв.)
без ДДС:7.03€ (13.75 лв.)
..
2.82€ (5.52 лв.)
без ДДС:2.82€ (5.52 лв.)
..
5.58€ (10.92 лв.)
без ДДС:5.58€ (10.92 лв.)
..
155.48€ (304.10 лв.)
без ДДС:155.48€ (304.10 лв.)