Слушалки MAXELL PLUGZ
- : В наличност
- Кат. номер: ML-AH-PLUGZ-WHITE
- Тегло: 0.05кг
2.44€ (4.78 лв.)
без ДДС: 2.44€ (4.78 лв.)
Характеристики
| Гаранция | 24 месеца |
| Диаметър на говорителя | 9 mm |
| Дизайн. | In ear |
| Дължина кабел | 1.2 м |
| Микрофон | Не |
| Свързаност | Audio Jack |
| Съпротивление (Ω) | 32 Ω |
| Цвят | Бял |
| Честотен диапазон | 20 Hz - 20 kHz |
| Чувствителност | 95 dB |
От същата категория...
..
7.53€ (14.74 лв.)
без ДДС:7.53€ (14.74 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
..
2.58€ (5.05 лв.)
без ДДС:2.58€ (5.05 лв.)
..
0.97€ (1.90 лв.)
без ДДС:0.97€ (1.90 лв.)
..
4.83€ (9.44 лв.)
без ДДС:4.83€ (9.44 лв.)
От същия производител...
..
6.12€ (11.98 лв.)
без ДДС:6.12€ (11.98 лв.)
..
1.93€ (3.77 лв.)
без ДДС:1.93€ (3.77 лв.)
..
16.75€ (32.75 лв.)
без ДДС:16.75€ (32.75 лв.)
..
4.79€ (9.36 лв.)
без ДДС:4.79€ (9.36 лв.)
..
18.69€ (36.55 лв.)
без ДДС:18.69€ (36.55 лв.)
Етикети:
Слушалки MAXELL PLUGZ